Lucie Šurábová (Vymětalová)
čínská medicína

Tel: 775 028 658
vymetalovalucie@seznam.cz

Co o sobě Lucka říká?

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Olomouci, obor zubní technik. Ovšem u této práce jsem vydržela jen rok, protože mi chyběl kontakt s lidmi. Poté jsem několik let pracovala jako sestra v ordinaci zubního lékaře, ale stále jsem hledala životní naplnění.

Odjela jsem do Španělska, kde jsem si udělala kurz shiatsu.
Po návratu do Čech, jsem opět pracovala v zubní ordinaci. Současně jsem navštěvovala kurzy: masáží, baňkování,reflexoterapie, manuální lymfodrenáže a nakonec víkendový kurz čínské masáže, na kterém se lektor zmínil o škole čínské medicíny. Nevěděla jsem přesně co hledám, ale rozhodla jsem se to zkusit.
Už v přípravném ročníku jsem měla jasno, že je to pro mě pravá cesta.
Studium mě velmi zaujalo, především neotřelým pohledem na svět a k mému velkému údivu a překvapení po týdenní léčbě skončily mé celoživotní problémy se zánětem nosních dutin.
Postupně jsem léčbu a praxi rozšířila na své přátelé a ti mi začali doporučovat další a další klienty. Vždy je mi trochu smutno, když pomyslím, že některé věci nejsou všeobecně známé. A proto chci pomáhat lidem a šířit dobré jméno čínské medicíny, protože mnohdy dokáže pomoci tam, kde jiné systémy nefungují.

  • 4 leté studium – Škola tradiční čínské medicíny „studium pěti dovedností“ TCM Institut v Praze
  • v současné době pracuje především na klinice čínské medicíny TCM Bohemia
  • dále má terapeutickou praxi: na Praze 5, ulice Nepomucká 9 a ve Stašově (okres Beroun)

Kromě studia čínské medicíny Lucka navštěvovala kurzy Čhi-kunguTaichi

na Zbraslavi – Taichi – Praha, ráda běhá a hraje volejbal.